Baner promocyjny na zarejestowanie
Cena:
Cena:
KOMPLET ROZRZĄDU
Strona:

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12058KOR

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
>5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12058KOR

Producent: KOREASTAR

Opis:

ROK: 2011.02->
ZESTAW ZAWIERA:
2432103010/03000
2441003000
2442003010
2443103010
2443203000
2443303001
2312103010

Cena hurtowa: 495,00 402,44

Cena detaliczna: 495,00 402,44

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12053X

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
>5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12053X

Producent: OEM+

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 2432104005 0/1/2/3
NAPINACZ 2441004000/1
PROWADNICA 2442004000
PROWADNICA 2443104000

Cena hurtowa: 579,99 471,54

Cena detaliczna: 579,99 471,54

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 5K ECH5K001 JEDNORZĘDOWY

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
>5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH5K001

Producent:

Opis:
ROZRZĄD JEDNORZĘDOWY DO 5K WÓZKI

Cena hurtowa: 320,00 260,16

Cena detaliczna: 320,00 260,16

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12098X

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
>5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12098X

Producent: OEM+

Opis:

HYUNDAI:
IX20 2013.01->
KIA:
SOUL 2011.07->
VENGA 2013.01- >
ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 243212B620
NAPINACZ 244102B700
PROWADNICA 244202B611
PROWADNICA 244312B620

Cena hurtowa: 690,01 560,98

Cena detaliczna: 690,01 560,98

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12005CON

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
>5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12005CON

Producent: CONTI

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 24312-27250 (CONTI)
NAPINACZ 24410-27250 (GATES)
ROLKA 24810-27250 (GMB)

Cena hurtowa: 460,00 373,98

Cena detaliczna: 460,00 373,98

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12045Z

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12045Z

Producent: KOREASTAR

Opis:

ROZMIAR:180S/74S
KIA:
MAGENTIS II 2.0B 2005.11->2006.12
CARENS III 2.0B 2006.06->2006.12
ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 2432125000
ŁAŃCUCH P/O 2432225000
NAPINACZ 2441025001
NAPINACZ P/O 2447025050
PROWADNICA 2442025002
PROWADNICA 2443125001
PROWADNICA P/O 2446125051
PROWADNICA P/O 2447125052

Cena hurtowa: 549,99 447,15

Cena detaliczna: 549,99 447,15

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHR2D01

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
5
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHR2D01

Producent: TS-JAPAN

Opis:

ROZRZĄD ŁAŃCUCHOWY LATA 2008-2013
ZAWIERA NAPED GŁOWNY I NAPĘD OLEJ U
2 ŁAŃCUCHY+ 2 NAPINACZE + 3 KOŁA + 4 PŁOZY
Wykonanie łańcucha: Simplex
Artykuł uzupełniający: z kołem zębatym
Ilość ogniw łańcucha: 112
Ilość ogniw łańcucha: 62

Cena hurtowa: 1749,99 1422,76

Cena detaliczna: 1749,99 1422,76

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 4Y ECH4Y001 JEDNORZEDOWY

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
3
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH4Y001A

Producent: TS

Opis:
JEDNORZĘDOWY PO 2003 ROKU SERIE WÓZKÓW 7 I 8

Cena hurtowa: 680,01 552,85

Cena detaliczna: 680,01 552,85

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-13003CON

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
3
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-13003CON

Producent: CONTI

Opis:

KIA:
CARNIVAL 2000.06->
OPIS: 152 ZĘBY
ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 0K88R-1 2-205 (CONTI)
NAPINACZ 24322-4X000 (KOREASTAR)
ROLKA 24317-4X001 (VALEO)
ROLKA 0K88R-12-740 (GMB)
ROLKA 0K88R-12-750 (INA)

Cena hurtowa: 660,01 536,59

Cena detaliczna: 660,01 536,59

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12001GAT

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
3
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12001GAT

Producent: GATES/GMB

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 24312-02270 (CONTI)
NAPINACZ 24410-02550 (GMB)

Cena hurtowa: 169,00 137,4

Cena detaliczna: 169,00 137,4

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDUK21 ECHK2101

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
3
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHK2101

Producent: TS

Cena hurtowa: 539,99 439,02

Cena detaliczna: 539,99 439,02

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do
Brak zdjęć

ZESTAW NAPĘDU POMPY OLEJU ECHSHY02

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHSHY1KIT

Producent: MAZDA

Opis:

ŁAŃCUCH POMPY OLEJU POPRAWIONA WERSJĄ
UWAGA!!!!
ZESTAW Z ŁAŃCUCHEM I KOŁAMI :
NIE PODLEGA ZWROTOM .

Cena hurtowa: 2660,00 2162,6

Cena detaliczna: 2660,00 2162,6

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHH20S02

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHH20S02

Producent: TS-JAPAN

Cena hurtowa: 505,00 410,57

Cena detaliczna: 505,00 410,57

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-13007DON

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-13007DON

Producent: DONGIL

Opis:

ZESTAW ZAWIERA: 
PASEK 24312-3E500 (DONGIL)
NAPINACZ 24410-3E500 (GATES)
NAPINACZ 24840-3E500 (GATES)
ROLKA 24810-37120 (GMB)

Cena hurtowa: 850,00 691,06

Cena detaliczna: 850,00 691,06

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12004GAT

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12004GAT

Producent: GATES/GMB

Opis:

ROK: 1996.05->2006.05
ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 24312-23400 (GATES)
NAPINACZ 24410-23400 (GMB)
ROLKA 24810-23050 (GMB)

Cena hurtowa: 260,00 211,38

Cena detaliczna: 260,00 211,38

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12016CON

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12016CON

Producent: CONTI

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 24312-26050 (CONTI)
NAPINACZ 24410-26000 (GMB)
ROLKA 24810-26020 (GMB)

Cena hurtowa: 235,00 191,06

Cena detaliczna: 235,00 191,06

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12005DON

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12005DON

Producent: DONGIL

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
PASEK 24312-27250 (DONGIL)
NAPINACZ 24410-27250 (GATES)
ROLKA 24810-27250 (GMB)

Cena hurtowa: 378,00 307,32

Cena detaliczna: 378,00 307,32

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHG4KDA01

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-99999X

Producent: OEM+

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 2432125000
ŁAŃCUCH P/O 2432225000
NAPINACZ 2441025001
PROWDNICA 2442025002
PROWADNICA 2443125001
PROWADNICA P/O 2446025001
PROWADNICA P/O 2447125001
KIA:
MAGENTIS II,III 2006.12->2010.04
CARENS 2006.12>

DO POMPY OLEJU DOKUPIĆ 2447025050OEM

Cena hurtowa: 950,00 772,36

Cena detaliczna: 950,00 772,36

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU + KOŁA 23-12024 (Z)

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12024Z

Producent: KOREASTAR

Opis:

ROK: 2006.09->
ZESTAW ZAWIERA: 
ŁAŃCUCH 24321-2B000
NAPINACZ 24410-25001
PROWADNICA 24420-2B000
PROWADNICA 24431-2B000
KOŁO WAŁKA ROZ. 24221-2B000
KOŁO ROZRZĄDU W/K 23121-2B000

Cena hurtowa: 495,00 402,44

Cena detaliczna: 495,00 402,44

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHHR12DDTA

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHHR12AD

Producent: NISSAN

Cena hurtowa: 830,00 674,8

Cena detaliczna: 830,00 674,8

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do
Brak zdjęć

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU I NAPĘDU P/O ECHSHY1FULL

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHSHY1FULL

Producent: TS-OEM

Opis:

ZESTAW POPRAWIONY NA NAPĘD GŁÓWNY (BEZ KÓŁ)
ORAZ NAPĘD POMPY OLEJU Z KOŁAMI
NA ZAMÓWIENIE 1-7DNI 
TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOWI !!
UWGA ZAWIERA TEŻ NAPINACZ POMPY OLEJU !!!!

 

Cena hurtowa: 5800,00 4715,45

Cena detaliczna: 5800,00 4715,45

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-99996X

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-99996X

Producent: OEM+

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 24321-03170
NAPINACZ 24410-03000
PROWADNICA 24420-03100
PROWADNICA 24431-03100
PROWADNICA 24432-03000
PROWADNICA 2443 3-03001

Cena hurtowa: 780,00 634,15

Cena detaliczna: 780,00 634,15

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-99992INA

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-99992INA

Producent: INA

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
243514A600
243614A600
233514A700
243864A100
243764A100
243874A100
243774A100 2SZT
233674A020
243884A100
243704A100
243804A100
233604A200

Cena hurtowa: 1650,00 1341,46

Cena detaliczna: 1650,00 1341,46

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU 23-12060X

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 23-12060X

Producent: OEM+

Opis:

ZESTAW ZAWIERA:
ŁAŃCUCH 2432103101
NAPINACZ 2441003000
PROWADNICA 2443103100
PROWADNICA 2442003100
PROWADNICA 2443203000
PROWADNICA 2443303001

Cena hurtowa: 695,00 565,04

Cena detaliczna: 695,00 565,04

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH2ZZGE0A

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH2ZZGE0A

Producent: TS-JAPAN

Opis:

Wykonanie łańcucha: Simplex
Artykuł uzupełniający 1: z kołem zębatym
Artykuł uzupełniający 2: bez koła faz rozrządu
Ilość ogniw łańcucha: 136
Rok prod. od: 1999/11

Cena hurtowa: 1020,01 829,28

Cena detaliczna: 1020,01 829,28

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH4B12AGL

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
2
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH4B10AGL

Producent: OEM

Opis:

NAPĘD GŁÓWNY  
SILNIKI : 4B10,4B11,4B12
ŁĄŃCUCH,  NAPINACZ , 2 PLOZY  

Cena hurtowa: 790,00 642,28

Cena detaliczna: 790,00 642,28

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH4M42S0

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH4M42S0KIT

Producent: TS

Opis:
CANTER LATA 2000-2006 ZESTAW Z KOŁAMI ROZRZĄDU 

Cena hurtowa: 1520,00 1235,77

Cena detaliczna: 1520,00 1235,77

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do
Brak zdjęć

ZESTAW TŁOKÓW ZE SW. EPPQR20DEA050 (0.50)

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: EPPQR20DEA050

Producent: TS

Opis:

KPL NA SILNIK 
SZLIF (0,50)

Cena hurtowa: 1200,00 975,61

Cena detaliczna: 1200,00 975,61

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHZ22A10A

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHZ22A10A

Producent: TS-OEM

Cena hurtowa: 1250,00 1016,26

Cena detaliczna: 1250,00 1016,26

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECHH27AS01

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECHH27AA01

Producent: TS

Opis:

Wykonanie łańcucha: Duplex
Artykuł uzupełniający: z kołem zębatym
Ilość ogniw łańcucha: 174
Ilość ogniw łańcucha: 54
Ilość ogniw łańcucha: 56

Cena hurtowa: 1789,99 1455,28

Cena detaliczna: 1789,99 1455,28

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH4M42CRSETZ

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH4M42CRSETZ

Producent: EU

Cena hurtowa: 1995,00 1621,95

Cena detaliczna: 1995,00 1621,95

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do
Brak zdjęć

PIERŚCIENIE TŁOKOWE KPL 23040-2M700 (0.00) (Z)

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 230402M700OEM

Producent: OEM+

Cena hurtowa: 499,00 405,69

Cena detaliczna: 499,00 405,69

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH22REC2

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH22REC2OSK

Producent: OSK-JAPAN

Cena hurtowa: 495,00 402,44

Cena detaliczna: 495,00 402,44

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do

ZESTAW NAPRAWCZY ROZRZĄDU ECH4ZZ3001

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: ECH1ZZ3001

Producent: TS-JAPAN

Opis:

TYP  B   Z NAPINACZEM NA 30 MM  NR OE 13540-22020
WYSTĘPOWAŁY TEZ NAPINACZE O ŚREDNICY 28MM
WERSJA Z 2 KOŁAMI ROZRZADU - BEZ FAZTORA 
ZAWIERA: ŁAŃCUCH , NAPINACZ , 2 PŁOZY , 2 KOŁA W/R , KOŁO W/K 

Cena hurtowa: 990,00 804,88

Cena detaliczna: 990,00 804,88

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność:
Cena:
Marka
Model i typ
Kod silnika
Moc
Rok

Brak pojazdów

Nazwa:
Model/Typ:
Kod silnika:
Moc: ---
Data produkcji: od - do
Brak zdjęć

WLOT FILTRA POWIETRZA 28210-P2000 (Z)

Dostepność towaru:
DOSTĘPNY
1
DOSTĘPNY
0
48h

Index: 28210P2000OEM

Producent: OEM+

Cena hurtowa: 69,00 56,1

Cena detaliczna: 69,00 56,1

Index
Producent
Nazwa towaru
Dost.
Cena
Kod:
Producent:
Nazwa:
Dostępność: